O NAS

Jesteśmy grupą ekspertów którzy jako firma działają od 2011 roku z misją aby reprezentować interes klienta a nie banku. Dzięki wypracowanej renomie w chwili obecnej 95% naszych klientów zgłasza się do nas z polecenia wcześniej obsłużonych klientów. Zależy nam na edukacji finansowej klientów tak aby końcowy rezultat ich wyboru był jak najbardziej dostosowany do ich potrzeb. My wiemy, że zadowolony klient wraca spełnić kolejne marzenie i jesteśmy dumni, że wybierają nas ponownie. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów nawet po zakończonym procesie kredytowym i bardzo chętnie odpowiadamy na ich pytania.

OFERTA

KREDYT HIPOTECZNY

– na zakup nieruchomości (mieszkanie, dom, działka)

– na budowę domu

– na remont\modernizację (domu, mieszkania)

– na wykup mieszkania spółdzielczego

– pożyczka hipoteczna na dowolny cel zabezpieczony nieruchomością

– refinansowanie kredytu (zamiana kredytu hipotecznego na tańszy)

– refinansowanie kosztów zakupu nieruchomości

KREDYT DLA FIRM

– kredyt obrotowy

– kredyt inwestycyjny

– kredyt na zakup maszyn i samochodów

– kredyt konsolidacyjny (zamiana kilku kredytów na jeden z niższą ratą aby zapewnić lepszą płynność finansową w firmie)

– kredyt deweloperski

– kredyt na zakup lokalu użytkowego

– kredyt dla wspólnot mieszkaniowych

– kredyt dla rolników

KREDYT DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

– kredyt gotówkowy na dowolny cel

– kredyt samochodowy

– kredyt konsolidacyjny (zamiana kilku kredytów na jeden z niższą ratą)

LEASINGI

Oferujemy finansowanie w formie leasingu operacyjnego, leasingu finansowego, pożyczki leasingowej.

– Leasing samochodów

– Leasing transportu ciężkiego

– Leasing maszyn budowlanych

– Leasing maszyn rolniczych i leśnych

– Leasing maszyn i urządzeń produkcyjnych

– Leasing sprzętu elektronicznego (IT)

– Leasing sprzętu medycznego i kosmetycznego

PRACA / WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz współpracować z bardzo zgranym zespołem zgłoś się do Nas. Cenimy pracę zespołową i posiadamy atrakcyjny niestandardowy system współpracy. Obsługujesz klienta i nie bardzo masz pomysł jak zapewnić mu finansowanie? Współpracując z nami nie będziesz miał tego problemu – zrobimy burze mózgów i pomożemy.

JAK DZIAŁAMY

KROK PIERWSZY - ANALIZA

Analiza potrzeb klienta + analiza finansowa – na początku musimy poznać cele klienta. Czy pragnie zakupić własne M czy też chciałby sfinansować przykładowo wymarzone auto. Następnie analizujemy sytuację finansową, aby móc, jak najlepiej dopasować oferty.

KROK DRUGI - PLAN DZIAŁANIA

Przedstawiamy klientowi plan działania dopasowany do jego indywidualnej sytuacji. To bardzo ważne, gdyż pominięcie tego kroku skutkuje złym doborem oferty, a co za tym idzie decyzją negatywną wydaną przez bank. Na tym etapie zapoznajemy klienta ze specyfiką danego typu kredytu. W przypadku starania się o sfinansowanie zakupu nieruchomości pokazujemy na co powinien zwracać uwagę przy wyborze nieruchomości.

KROK TRZECI - CEL

Nasz klient przedstawia nam tę jedyną nieruchomość, albo przynajmniej kryteria, a zaufani i polecani przez nas agenci nieruchomości pomagają jej szukać.

KROK CZWARTY - UMOWA PRZEDWSTĘPNA

Mamy ją – nasz klient zakochał się w swoim przyszłym M! Teraz przychodzi czas na podpisanie umowy przedwstępnej w formie umowy cywilno-prawnej lub aktu notarialnego.

KROK PIĄTY - WYBÓR FINANSOWANIA

Przygotowujemy najlepiej dopasowaną ofertę do potrzeb klienta. Często nawet 3 tak, aby zabezpieczyć klienta przed czynnikami ryzyka jak również dać mu swobodę wyboru. Oczywiście omawiamy plusy i minusy każdej z ofert w odniesieniu do sytuacji i celów klienta oraz tłumaczymy ich zawiłości.

KROK SZÓSTY - DOKUMENTACJA

Kolejnym etapem jest zebranie potrzebnej dokumentacji np. zaświadczenia o dochodach a następnie podpisanie przez klienta wniosków przygotowanych przez eksperta. Czasem ilość dokumentów może być przytłaczająca, ale proszę się nie martwić bo całością procesu wraz ze złożeniem do odpowiednich banków zajmujemy się my, a nie klient.

KROK SIÓDMY - DECYZJA

W przypadku starania się o zakup nieruchomości po około 3-4 tygodniach mamy już decyzję wydaną przez bank.

KROK ÓSMY - UMOWA

Analizujemy wszystkie wydane decyzje pozytywne oraz ich warunki w odniesieniu do potrzeb klienta. Wybieramy najlepszą opcję dla klienta i podpisujemy umowę kredytową.

KROK DZIEWIĄTY - AKT NOTARIALNY

Ostatnim krokiem jest podpisanie aktu notarialnego przez naszego klienta. Po podpisaniu aktu nasz ekspert dostarcza do banku dokumenty wymagań do uruchomienia kredytu.

GRATULACJE!

Gratulujemy! Nasz klient właśnie wszedł w posiadanie własnego wymarzonego M!!! Drogi kliencie pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres kredytowania i bardzo chętnie służymy pomocą.

Historie klientów

Zgłosiła się klientka do eksperta Ergo Finance z negatywnym wpisem w KRD. Problem polegał na tym, że posiadała podpisaną umowę przedwstępną z wpłaconym zadatkiem na zakup mieszkania. Wcześniej była przekonana, że sama uzyska kredyt hipoteczny w banku w którym miała konto. Niestety bank wydał decyzję negatywną z informacją o posiadanych negatywnych wpisach KRD. Jej sytuacja zaczęła być bardzo niekorzystna ponieważ zbliżał się termin w którym musiała wpłacić resztę pieniędzy na zakup nieruchomości a gdyby tego nie zrobiła, przepadły by jej oszczędności wpłacone w formie zadatku.

Po analizie eksperta z naszego biura uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem jest przesunięcie umowy przedwstępnej o 6 tygodni. Ponieważ sprzedający nie bardzo był skłonny do takiego rozwiązania włączyliśmy się do negocjacji i się udało! W ciągu następnych 6 tygodni naszej ciężkiej pracy doprowadziliśmy do wykreślenia negatywnych wpisów w KRD a z czystymi bazami złożyliśmy wnioski do 3 ściśle wyselekcjonowanych ze snajperską precyzją banków. Dzięki temu uzyskaliśmy dla naszej klientki decyzję pozytywną we wszystkich trzech! Po wspólnej analizie decyzji kredytowych i wybraniu tej najkorzystniejszej nasza klienta wprowadziła się do swojego nowego mieszkania!