OKNA PCV

Okna PCV sprawiają, że budynek staje się domem, a biura, hotele, restauracje, sklepy oraz przestrzeń publiczna nabiera indywidualnego wyrazu. Mogłoby się wydawać, że okna PCV to jedynie plastik i rozwiązania technologiczne oraz wzornictwo. Tymczasem to właśnie one w znacznej mierze decydują o bezpieczeństwie, komforcie oraz punkcie widzenia na świat – zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz.

Naszą ofertę dedykujemy przede wszystkim Klientom ze Szczecina oraz Województwa Zachodniopomorskiego, jednak realizujemy projekty na terenie całej Polski oraz za granicą.

Realizujemy każde zamówienie

Od produkcji i montażu standardowych okien PCV, aż po realizację najbardziej nietypowych projektów konstrukcyjnych i aranżacyjnych (np. okna łukowe, okrągłe, trójkątne lub trapezowe).

OFERTA I SYSTEMY

Stawiamy przede wszystkim na jakość w rozsądnej cenie, dlatego oferujemy okna PCV firmy Maj-bud oraz okna DK. Dzięki połączeniu eleganckiego designu i zaawansowanej technologii produkcji zapewniamy naszym Klientom satysfakcję użytkowania przez wiele lat. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby w zakresie preferencji.

5 letnia gwarancja zapewnia spokój użytkowania i pewność najwyższej jakości

MONTAŻ

Istnieje bardzo wiele technik montażu okien PCV, jednak jako odpowiedzialni fachowcy wyróżniamy tylko dwa możliwe sposoby: prawidłowy i nieprawidłowy. To bardzo istotne, ponieważ perfekcyjny montaż okien PCV sprawia, że parametry przestają być tylko liczbami.

Montaż okien PCV – przeprowadzamy szybko i sprawnie – dbamy o najmniejsze detale, które mają wpływ na komfort codziennego użytkowania oraz efektywność izolacji termicznej i akustycznej.

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces montaż okien PCV przebiegł sprawnie, szybko i bezproblemowo.

ZALETY

  • eleganckie wzornictwo
  • wysoki poziom
  • bezpieczeństwa
  • doskonała izolacja cieplna i akustyczna
  • najwyższa jakość materiałów
  • zaawansowane normy produkcyjne

Systemy idealnie dopasowane do konkretnych potrzeby

Morlite

W dobie coraz większej popularności budynków o minimalistycznej i oszczędnej formie, to modne okna stają się najważniejszą dekoracją naszego domu oraz elementem wyróżniającym budynek na tle okolicznej zabudowy. Intrygujący efekt szklanych tafli dodaje bryle lekkości, a plastikowe okna, które nie mają już nic wspólnego ze swoimi pierwowzorami, doskonale uzupełniają nawet najbardziej wymagające projekty – zarówno te nowoczesne, jak i o tradycyjnym charakterze. Jednak poza pięknem stolarki okiennej liczą się również jej parametry techniczne, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jak połączyć estetykę z funkcjonalnością? Postaw na innowacyjne okno PCV!

SwissForm Activ

Czasy, w których okna traktowane był wyłącznie jako element budowlany odchodzą w zapomnienie. Współcześnie stają się pełnoprawnym elementem aranżacyjnym, strzegą bezpieczeństwa naszego domu i nas samych, a we wnętrzu, gwarantują kojącą ciszę i spokój. Okno PVC SwissForm Activ daje jednak od siebie jeszcze więcej – jego innowacyjna budowa gwarantuje możliwość projektowania wielkogabarytowych przeszkleń, zapewniając użytkownikom zachwycające widoki i dużo więcej światła. Co więcej doskonale wpisuje się w trend eko, dbając o energooszczędność, ciepło i gwarantując odporność nawet w obliczu skrajnych warunków atmosferycznych.

SwissForm Art

Nic tak nie poprawia nastroju, jak aromatyczna kawa i niezwykły, wiosenny widok za oknem lub kojąca cisza i przyjemne ciepło podczas wieczornego, zimowego seansu z książką. Jak w prosty sposób zapewnić sobie upragniony spokój, bezpieczeństwo i niezwykłe wrażenia estetyczne? Tu z pomocą przychodzi okno termiczne SwissForm Art, które zrewolucjonizuje Twój sposób myślenia o stolarce otworowej, wynosząc komfort akustyczny, termiczny i aspekty wzornicze na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom.