ROZWODY – ALIMENTY – WŁADZA RODZICIELSKA – PODZIAŁ MAJĄTKU – SZCZECIN
557
page-template-default,page,page-id-557,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

ROZWODY – ALIMENTY – WŁADZA RODZICIELSKA – PODZIAŁ MAJĄTKU – SZCZECIN

Jednym z głównych obszarów działalności Kancelarii są sprawy rozwodowe (w tym również alimenty dla dzieci i małżonka, pozbawienie władzy rodzicielskiej z ograniczenie władzy rodzicielskiej, kontakty z dziećmi, podział majątku).
Wiele spraw rozwodowych udaje się zakończyć na jednej rozprawie w sądzie. Przy zgodnym podejściu obu małżonków możliwe jest nawet dokonanie podziału majątku.

 

Jednak równie często sprawy o rozwód  przebiegają dynamicznie, gdyż  silne emocje  kierujące małżonkami powodują, że zmieniają zdanie co do „opcji” rozwodu, kwestii kontaktów z dziećmi i alimentów. Kancelaria jest przygotowana, aby poprowadzić Państwa przez ten trudny proces niezależnie od tego czy będzie  to rozwód bez orzekania o winie, rozwód z winy obojga małżonków, rozwód z winy jednego z małżonków.
Kancelaria zapewni pomoc w kwestii zabezpieczenia kontaktów i alimentów (dla dzieci i dla małżonka) na czas sprawy rozwodowej w sądzie.
W razie potrzeby Marta Tyrka jako stały mediator sądowy służy Państwu pomocą przy wypracowaniu porozumienia w sprawie władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi oraz alimentów.

 

Radcę Prawnego (podobnie jak np. lekarza) obowiązuje tajemnica zawodowa, każdy Klient może liczyć na zachowanie pełnej dyskrecji nawet w najdelikatniejszej sprawie.