O mnie
582
page-template-default,page,page-id-582,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

O mnie

Nazywam się Marta Tyrka i jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym i wykładowcą. Ukończyłam aplikację radcowską z wyróżnieniem.

 

Chcąc zapewnić moim Klientom pomoc na najwyższym poziomie, systematycznie biorę udział w specjalistycznych szkoleniach dla radców prawnych.

 

Od kilku lat prowadzę wykłady w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu Wydział w Stargardzie.
Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych w Polsce i za granicą (m.in. w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Rumunii).

 

Oprócz wykonywania zawodu radcy prawnego prowadzę mediacje jako stały mediator sądowy wpisany na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Szczecinie. Dzięki mediacjom moim Klientom często udaje się uniknąć sprawy sądowej, gdyż ugoda mediacyjna może zastąpić wyrok, a nawet być podstawą egzekucji.

 

Doświadczenie zdobywane już od 2008 roku, zaangażowanie, indywidualne i szerokie spojrzenie na każdą sprawę oraz dyskrecja sprawiają, że Klienci wracają i polecają moje usługi radcy prawnego swoim partnerom biznesowym, rodzinie i przyjaciołom. To największa siła napędowa do dalszego działania i rozwoju.